پارچه حریر هایا
خانه / پارچه بیمارستانی / بازار فروش پارچه لمینت بیمارستانی در کشور

بازار فروش پارچه لمینت بیمارستانی در کشور

در تولید و دوخت انواع لباس های مختلف بیمارستانی، از نوعی پارچه تحت عنوان پارچه لمینت استفاده می شود که با توجه به نوع، طرح و کاربرد لباس بیمارستانی در لایه زیری پارچه لباس افزوده می شود.
به دلیل مصرف روزانه لباس های بیمارستانی و شستشوی دائمی آنها، این لباس ها باید در مدت زمان های کوتاهی تعویض شوند که باعث رونق بازار پارچه لمینت بیمارستانی و سایر کالاهای موردنیاز برای دوخت این لباس ها در کشور می شود.بازار فروش پارچه لمینت بیمارستانی در کشور

منظور از پارچه لمینت بیمارستانی چیست؟

منظور از پارچه لمینت بیمارستانی چیست؟ پارچه های لمینت دار شامل افزودن یک لایه از پلیمر به سطح داخلی پارچه است که باعث استحکام پارچه و جلوگیری از نفوذ رطوبت و یا آب به داخل آن می شود که به دلیل کاربرد بسیار بالای آن در محیط هایی مانند بیمارستان، در تهیه انواع لباس و زیراندازهای بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد.
هر کدام از پارچه های لمینت شده با توجه به کاربردی که در بیمارستان دارد تولید می شود و در بعضی از موارد از چند لایه برای لمینت کردن آن استفاده می شود که بیشتر برای زیرانداز در بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد.
امروزه انواع پارچه بیمارستانی جدید در ضخامت های مختلف در تولیدی های سراسر کشور تولید و برای تهیه پوشاک بیمارستانی مصرف می شود که به دلیل شرایط بهداشتی و یکبار مصرف بودن بسیاری از لباس ها و پوشش ها، پارچه لمینت مصرف بسیار بالایی دارد.

قیمت روز پارچه لمینت بیمارستانی در کشور

قیمت روز پارچه لمینت بیمارستانی در کشور بیشترین مصرف پارچه لمینت دار، برای تهیه و دوخت لباس های بیمارستانی است که یا به صورت آماده و لمینت شده در بازار به فروش می رسد و یا می توان آن را توسط تولیدی های لباس های بیمارستانی قبل از دوخت، لمینت کرد.
قیمت روز پارچه لمینت بیمارستانی به عوامل مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال جنس پارچه ای که لمینت شده است مستقیما در قیمت پارچه لمینت شده تاثیر گذار است و اگر برای پارچه لمینت بیمارستانی از پارچه هایی با کیفیت های پایین استفاده شود، قیمت پارچه لمینت شده نیز ارزان خواهد بود.
یکی دیگر از عواملی که روی قیمت پارچه لمینت بیمارستانی تاثیر گذار است، حجم خرید است که معمولا در خریدهای عمده قیمت پارچه ارزان تر است و مصرف کننده می تواند آن را با قیمت مستقیم از درب کارخانه خریداری کند.
قیمت مواد اولیه تولید کننده نیز باعث تغییر قیمت پارچه لمینت دار می شود و در صورتی که هر کدام از مواد اولیه کاهش و یا افزایش پیدا کنند بر قیمت تمام شده پارچه لمینت تاثیر می گذارند.
تولیدکننده های زیادی در سراسر کشور در زمینه عرضه پارچه لمینت بیمارستانی در کیفیت های مختلف فعالیت می کنند و محصول خود را در قیمت های مختلف در بازار عرضه می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع پارچه اسپان باند در گرم های مختلف

پارچه اسپان باند در انواع تک لایه و چند لایه، مناسب مصارف گوناگون بیمارستانی، در …

پاسخی بگذارید