پارچه حریر هایا
خانه / پارچه برزنت / خرید پارچه برزنت به صورت جزئی و عمده

خرید پارچه برزنت به صورت جزئی و عمده

خرید پارچه بزرنت به صورت جزئی و عمده با روش های مختلفی در بازارهای امروزی امکان پذیر است. در ابتدا آشنایی با تعاریف، ویژگی ها، کاربردها و مزایای انواع پارچه برزنت به ویژه برای خریداران و مصرف کنندگان آن امری حیاتی است. بعد از انتخاب مدل مورد نظر، نحوه خرید و سفارش با هدف کاهش هزینه های خرید و صرفه جویی در قیمت فاکتوری با اهمیت است. برای دستیابی به این اهداف و خرید پارچه برزنت زیر قیمت بازار چه راهکاری را انتخاب خواهید نمود؟

خرید پارچه برزنت به صورت جزئی و عمده

عرضه کننده پارچه برزنت صادراتی

عرضه کننده پارچه برزنت صادراتیبرزنت به پارچه هایی اطلاق می شود که از ترکیب مواد طبیعی و پلاستیکی و مصنوعی مانند کرباس، پلی استر و پلی اتیلن ساخته و تولید می شوند. این نوع پارچه با توجه به مواد اولیه تولیدی به مدل هایی مانند شمعی، ضد آبی، کانتینری و … طبقه بندی می شوند.

در بازار شرکت و فروشگاه های متعددی به عنوان عرضه کننده این محصول فعالیت دارند. بنکداری ها و شرکت های پخش نمونه هایی از عرضه کنندگان صادراتی برزنت با درجات کیفی بالا هستند. برای خرید عمده با قیمت و نرخ رقابتی انتخاب خریدار پارچه برزنت درجه یک اهمیت ویژه ای دارد. برای این منظور حذف واسطه ها و خرید از شرکت های پخش یا نمایندگان فروش بهترین راهکار است.

صادرات پارچه برزنت به کشور های آفریقایی

صادرات پارچه برزنت به کشور های آفریقاییطی سالهای اخیر و با گسترش زندگی شهری استفاده از پارچه هایی با ویژگی های عایق کاری گسترش زیادی یافته است. همین امر موجب تولید انواع پارچه برزنت در شکل، اندازه و طرح های مختلف شده که کاربردهای مختلفی را در صنایع حمل و نقل، تولیدی و … دارند.

برخی موارد کاربرد پارچه برزنت تولیدی موجود در بازار عبارت است از:

  • تولید انواع خیمه و سایه بان
  • روکش کالا و بکارگیری به عنوان روکش کانتینر
  • روکش وسایل کشاورزی و محصولات ضد آب
  • روکش کولر و پالت

پارچه های برزنتی شمعی از جمله ارقام درجه یک این محصول به شمار می رود که در تولید آن از مواد اولیه یو وی یعنی ضد اشعه خورشید استفاده می شود و به همین علت مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی دارد.

صادرات پارچه برزنت باکیفیت توسط بازرگانی های مختلفی به کشورهای آفریقایی، اروپایی و … صورت می گیرد. نکته مهم از قبل اقدام به صادرات بازاریابی مناسب در بازار هدف و انتخاب نمونه صحیح با توجه به قیمت و کیفیت مورد نظر خریدار می باشد.

خریدار پارچه برزنت درجه یک صادراتی

خریدار پارچه برزنت درجه یک صادراتیفاکتورهای مهمی برای خریدار پارچه برزنت وجود دارد که در نهایت او را ملزم به خرید می کند. خریداران عمده همواره به دنبال مدل های جدید با قیمت و نرخ های رقابتی هستند. این در حالی است که برای مصرف کنندگان نهایی فاکتور کیفیت اهمیت ویژه ای دارد.

بنابراین همواره باید کیفیت را برای خرید این محصولات در نظر گرفت تا رضایت مشتری و به ویژه خریداران دائمی و مصرف کنندگان را جلب نمایید.

در نظر داشته باشید که خریداران صادراتی از جمله کسانی هستند که بدون در نظر گرفتن قیمت همواره به دنبال برندهای معتبر تولیدی در این صنعت هستند. شبکه های اینترنتی روشی مناسب برای یافتن تامین کنندگان و تولید کنندگان انواع پارچه برزنت ارزان خواهد بود.

نمایندگی پخش و فروش پارچه برزنت در جنوب کشور

نمایندگی پخش و فروش پارچه برزنت در جنوب کشوردر جنوب کشور به علت بالا بودن شدت تابش نور خورشید استفاده از پارچه های برزنت مرسوم تر از دیگر نقاط است. استفاده از این نوع پارچه برای سقف سوله ها، انبار، حیاط، بالکن خانه، سفره خانه ها و رستوران های بین راهی در مناطق جنوب رواج بسیار زیادی دارد.

پارچه هایی با عرض ۱۵۰ و ۲۰۰ سانتی متر سه لا شش لا و سه لا سه لا پلی استر گزینه های مناسبی برای کاربردهای بالا هستند. البته شرکت های تولیدی برای ایجاد تنوع این محصولات را با رنگبندی های مختلف تولید کرده اند.

مدل های راه راه با رنگ های آبی، سبز، طوسی و آبی کاربنی جزء نمونه های پرفروش در بازار جنوب کشور به شمار می روند که با توجه به مواد اولیه تولیدی دارای قیمت و نرخ فروش متفاوتی هستند.

قیمت پارچه برزنت در فروشگاه های معتبر

قیمت پارچه برزنت در فروشگاه های معتبرقیمت روز پارچه برزنت همواره در حال تغییر و نوسان می باشد. عواملی مانند تغییر نرخ مواد اولیه تولیدی، هزینه رنگرزی، میزان تقاضای بازار داخلی و صادراتی و کیفیت محصول نهایی از جمله فاکتورهای تاثیرگذار در تعیین قیمت به شمار می روند.

برای خرید و فروش پارچه برزنت درجه یک و مرغوب، فروشگاه های معتبر عرضه کننده مانند نمایندگان استانی یا انواع فروشگاه های اینترنتی انتخاب هوشمندانه ای خواهند بود. تنوع محصول و قیمت های پایین از جمله مزایای خرید از این فروشگاه ها هستند که خریداران عمده می توانند از آنها نهایت بهره را ببرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

پاسخی بگذارید