پارچه حریر هایا
خانه / پارچه تنظیف / خرید پارچه تنظیف به صورت عمده و ارزان

خرید پارچه تنظیف به صورت عمده و ارزان

خرید پارچه تنظیف به صورت عمده و ارزان با روش های مختلف مدرن و سنتی امکان پذیر است. قبل از اقدام به سفارش و خرید، اطلاع از انواع نمونه های تولیدی و انتخاب مدل مناسب با توجه به نوع کاربرد و مصرف آن اهمیت زیادی دارد. تقسیم بندی های مختلفی از نظر نوع بافت، رنگ، نوع کاربرد و … برای این محصول وجود دارد. تمامی این موارد تعیین کننده قیمت و نرخ فروش هر متر از پارچه های تنظیف در بازار نیز می باشند. از کجا و به چه طریقی خواهید توانست پارچه های باکیفیت را با قیمت و نرخ ارزان تهیه و خریداری نمایید؟خرید پارچه تنظیف به صورت عمده و ارزان

تجارت پارچه تنظیف با سود آوری بالا

تجارت پارچه تنظیف با سود آوری بالاپارچه تنظیف محصولاتی بی بافت از مواد اولیه ارگانیک را شامل می شود که قابلیت جذب آب و چربی بسیار بالایی را داشته و به همین علت کاربردهای برای مصارف صنعتی و خانگی دارا می باشد.

پارچه های تنظیفی که با هدف بکارگیری جهت نظافت تولید و به کار برده می شوند دارای رنگبندی های محتلفی هستند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. برخی از این رنگبندی ها عبارتند از:

 1. پارچه تنظیف سبز: مناسب برای بکارگیری در کافی شاپ ها و صنایع غذایی
 2. پارچه تنظیف آبی: گزینه مناسبی برای نظافت شیشه، صندلی و سطوح صاف هستند.
 3. پارچه تنظیف قرمز: برای استفاده در محیط هایی که نیاز به سطح بالای رعایت بهداشت دارند به کار برده می شوند.

تجارت پارچه تنظیف ارزان نه تنها در بازار داخلی که در سطوح بین المللی نیز دارای سودآوری بالایی می باشد. دلیل این امر نیاز کشورهایی مانند چین این محصول به عنوان ماده اولیه تولیدی و سفارش عمده از سوی تجار این کشورها برای خرید عمده است.

توزیع کننده برتر در حوزه پارچه تنظیف

توزیع کننده برتر در حوزه پارچه تنظیفشرکت ها و افراد بسیاری در قالب نمایندگی، شرکت های پخش و واسطه در بازار نقش توزیع کننده و فروشنده پارچه های تنظیف را ایفا می کنند. در این میان مراکز برتر که همواره مدل های جدید و باکیفیت این محصول را با قیمت رقابتی در اختیار خریداران عمده قرار می دهند، گزینه های زیر را شامل می شوند:

 • دفاتر مرکزی تولیدی ها
 • نمایندگان فروش اینترنتی
 • تامین کنندگان استانی
 • شرکت های پخش عمده و معتبر

به طور کلی توزیع کننده پارچه تنظیف نوع خاصی از این محصول را با توجه به بازار هدف عرضه می کند. دلیل این امر تنوع بسیار بالا در تولید و کاربردهای متعدد این مدل پارچه ها در صنایع مختلف تولیدی و مصرفی می باشد.

گروه تامین کننده انواع پارچه تنظیف ایرانی

گروه تامین کننده انواع پارچه تنظیف ایرانیتامین کننده پارچه تنظیف همواره سعی در یافتن مشتریان جدید و عرضه عمده این محصول با نرخ مناسب جهت افزایش سود و کسب سهم نسبی بازار می باشد. امروزه عرضه و فروش اینترنتی بهترین راه برای جذب مشتریان در بازارهای هدف است.

انواع پارچه تنظیف ایرانی برای گردگیری، خشک کردن، شستشو، اپیلاسیون، تمیز کردن چربی و لکه و … بکار برده می شوند که در ابعاد مختلف تهیه و تولید می شوند. خریداران عمده باید به ویژگی های کمی و تولیدی آن توجه ویژه داشته باشند تا در نهایت نمونه ای مناسب از تامین کنندگان تهیه کنند.

قیمت جهانی پارچه تنظیف

قیمت جهانی پارچه تنظیفقیمت پارچه تنظیف تحت تاثیر عوامل کمی و کیفی تاثیرگذار در تولید و هم چنین چگونگی پخش و تهیه از سوی خریداران و مصرف کنندگان تعیین می شود. عمده فاکتورهای موثر در تعیین نرخ و قیمت جهانی انواع این پارچه ها عبارتند از:

 • جنس و نمره نخ تولیدی
 • عرض پارچه تنظیف
 • تعداد پود در هر سانتی متر
 • نوع بسته بندی که قابلیت تغییر بر حسب سفارشات را دارا می باشد.
 • موارد مصرف و میزان سفارشات مشتریان
 • نرخ ارز معاملاتی

خرید پارچه تنظیف با بهترین کیفیت

خرید پارچه تنظیف با بهترین کیفیتهمانطور که اشاره شد کاربرد و موارد مصرف پارچه های تنظیف بسیار زیاد. در سالن های آرایشی از آنها به واسطه مقاومت بالا برای انجام اپیلاسیون استفاده می شود. در خانه از پارچه های تنظیف برای گردگیری و نظافت و در کارخانه های تولیدی و صنعتی برای پاک کردن دستگاه های صنعتی و زدودن چربی ها به کار برده می شوند.

تمامی این موارد و در نهایت قیمت ارزان این محصول موجبات افزایش تقاضا برای نمونه های باکیفیت را فراهم آورده است. توجه داشته باشید که در خریدهای عمده، استعلام قیمت روز پارچه تنظیف اهمیت زیادی دارد. دلیل این امر امکان نوسانات بازار و بهره مندی از تخفیفات کلی شرکت های تولید می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

پاسخی بگذارید