پارچه حریر هایا
خانه / پارچه بیمارستانی / عرضه کننده پارچه مخصوص بیمارستانی در تهران

عرضه کننده پارچه مخصوص بیمارستانی در تهران

عرضه کننده پارچه مخصوص بیمارستانی در تهران کارخانه ها می باشند. این  کارخانه ها با مواد درجه یک و با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته به تولید انواع پارچه بیمارستانی اعم از تترون و یا ترگال اقدام می کنند و هر ماه بنا به درخواست بیمارستان ها این محصولات را برای آن ها می فرستند. پارچه های بیمارستانی چون نیاز به شستشوی زیاد دارند باید با کیفیت  و مرغوب باشند. 

عرضه کننده پارچه مخصوص بیمارستانی در تهران

نکاتی درباره انتخاب پارچه با کیفیت مخصوص بیمارستان

نکاتی درباره انتخاب پارچه با کیفیت مخصوص بیمارستان نکاتی درباره انتخاب پارچه با کیفیت مخصوص بیمارستان ها  هست که حتما باید قبل از خرید به آنها توجه شود. 

اولین نکته جنس پارچه می باشد که بهتر است مرغوب و با کیفیت باشند. پارچه های با کیفیت در اثر شست و شوی زیاد رنگ آن ها از بین نمی رود و  احساس خشکی به آن ها دست نمی دهد. رنگ اغلب  پارچه ها سفید می باشد و اما برای اتاق ها عمل و غیره رنگ سبز و یا آبی را انتخاب می کنند. 

برای به دست آوردن آگاهی ها و نکاتی که بتواند شما را برای خرید کمک کند بهتر است به سایت مراجعه کنید و یا به کمک شماره تلفن هایی که در سایت قرار دارند با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. 

نمایندگی خرید پارچه مخصوص بیمارستانی در تهران

نمایندگی خرید پارچه مخصوص بیمارستانی در تهران نمایندگی خرید پارچه مخصوص بیمارستانی در تهران مشغول به فعالیت است. بیمارستان ها و یا مراکز درمانی می توانند به این مراکز مراجعه کنند و درخواست خرید خود را بدهند. این نمایندگی ها از طرف کارخانه ها مجوز فعالیت دارند و به نرخ درب کارخانه برای این مراکز محصولات را می فرستند.  هر ماهه از طرف تولید کنندگان پارچه  های مورد نیاز بیمارستان ها  از طرف همین نمایندگی ها برای آن ها به صورت عمده ای ارسال می گردد.  خرید عمده ای  هم برای فروشنده و هم برای خریدار باصرفه است و قیمت محصولات پایین تر می آید.  

بیمارستان هایی که در مناطق دور افتاده واقع شده اند و فاصله ی زیادی تا مراکز و یا نمایندگی های فروش  پارچه دارند می توانند به صورت اینترنتی سفارش خرید بدهند. سفارش های بالا به صورت رایگان و با تخفیف های ویژه برای این مراکز ارسال می گردد. قیمت پارچه بیمارستانی بستگی به نوع و کیفیت این محصولات دارد هر چه جنس این محصولات بهتر باشد قیمت ها هم بیشتر می باشد. 

انتخاب پارچه بیمارستانی و خرید آن به صورت مستقیم این حسن را دارد که می توانید جنس اصل و اعلا را با قیمت های پایین خریداری نمایند و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان هم استفاده کنید در ضمن در این روش خرید تخفیف های ویژه به مشتریان ارائه می گردد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پارچه لمینت بیمارستانی در کشور

در تولید و دوخت انواع لباس های مختلف بیمارستانی، از نوعی پارچه تحت عنوان پارچه لمینت استفاده می شود که با توجه به نوع، طرح و کاربرد لباس بیمارستانی در لایه زیری

پاسخی بگذارید