پارچه حریر هایا
خانه / پارچه لباس مردانه بیمارستانی / فروش پارچه لباس مردانه بیمارستانی درجه یک

فروش پارچه لباس مردانه بیمارستانی درجه یک

فروش پارچه لباس مردانه بیمارستانی درجه یک برای تولید کنندگانی صورت می گیرد که در کار تولید لباس بیمار هستند. عموما این تولیدی ها به صورت عمده پارچه های مزبور را خریداری و از قیمت های تولیدی آن ها نهایت استفاده را می برند. کیفیت برای این دست از خریداران در اولویت بوده و می کوشند بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایند. 

فروش پارچه لباس مردانه بیمارستانی درجه یک

پارچه لباس مردانه بیمارستانی چگونه باید باشد؟

پارچه لباس مردانه بیمارستانی چگونه باید باشد؟

امروزه لباس های مخصوص بیمار در مراکز درمانی و بیمارستان ها به کار می رود. این لباس ها توسط مراکز درمانی تهیه و در اختیار بیمار بستری شده قرار می گیرد. به همراه این محصول کیف بیمار حاوی دمپایی، لوازم یکبار مصرف و … می باشد که جزو لوازم ضروری هر بیمار می باشد.

 کیفیت پارچه مورد استفاده در تولید این محصول بسیار مهم است چرا که راحتی بیمار در آن لباس در اولویت قرار دارد. در ادامه به مطلب “پارچه لباس مردانه بیمارستانی چگونه باید باشد” می پردازیم. 

این پارچه باید ضد حساسیت بوده و جریان الکترون های منفی را به خود جذب نکند. چرا که بیمار های مراکز درمانی ممکن است ناراحتی پوستی داشته باشند. بدین دلیل از پارچه تمام نخ یا پنبه در تولید این محصول استفاده می شود. بیشتر تولید کنندگان این محصول عموما از پارچه تترون اصل در تولیدات خود استفاده می نمایند.

این پارچه بهترین گزینه و اولین انتخاب در تولید هستند‌. رنگ بندی این محصول نیز برای مردانه آبی و سفید می باشد. باید رنگ این محصولات ثابت بوده و با شوینده های آنزیم دار نیز دچار رنگ زدایی نشود. این محصول در سایز های مختلف تولید می شود تا برای همه سایز ها بتواند مورد استفاده قرار بگیرد. 

راهنمای خرید پارچه لباس مردانه بیمارستانی

راهنمای خرید پارچه لباس مردانه بیمارستانی

عموما در شست و شوی این محصول علاوه بر پودر های آنزیم دار از نرم کننده نیز استفاده می شود. این امر تمام جریان های الکتریسیته را خنثی کرده و نرمی و لطافت خاصی با پارچه می دهد. 

در راهنمایی خرید پارچه مردانه بیمارستانی عموما تراکم و بافت پارچه تذکر داده می شود. چرا که لباس های مردانه باید دارای بافتی منسجم باشند تا بتواند در تن راحت بوده و منجر به جذب پارچه به بدن بیمار نشود. عدم پرز دهی نیز یکی از نکات مهم در خرید پارچه تی باشد. این امر عموما با یک بار شستشو مشخص می گردد. ولی پارچه های نخی پرز دهی ندارند. 

قیمت پارچه بیمارستانی به صورت عمده کمتر از سطح بازار می باشد. بنابراین تولید کنندگان لباس بیمار عموما این محصول را به صورت عمده تهیه می نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

پاسخی بگذارید